ikon ÜRÜN DETAY

BANYO MD-B02

    Her evin en dikkat çekici yeri, en güzel döşenmiş yeridir. Bu durum evlerimizin banyoları için de geçerlidir. Derli toplu, uyum içinde tasarlanmış bir banyo, içinde vakit geçirmekten zevk alınmasını sağlar. Banyolarımızdaki her nesne gibi banyo dolabı da banyolarımızın önemli bir üyesidir. Her sabah kalktığımızda yüzümüzü yıkadığımız, makyaj yaptığımız ya da tıraş olduğumuz yer hem derli toplu olmalı, hem de göze hitap etmelidir. İşte bu nedenle banyo dolabı hayatımızın fark edilmeyen vazgeçilmezlerindendir. Bir banyo dolabı, tek başına bile zevklerimizi yansıtmaya yeter. Bazılarımız gelecekle ilgilidir ve modern tarzda bir banyo dolabıister; bazılarımız ise geçmişten kopmamıştır ve evinin klasik mobilyalarına uygun bir banyo dolabı arar. Ekonomik olsun ve işimi görsün diyerek, sadece işlevsel bir  banyo dolabı  isteyenler ise detaylarla uğraşmayı istemezler.

    Bu durumların hepsinde, temelde biz ve bizim dünyaya bakışımız vardır ve her ne kadar fark etmesek de, bir banyo dolabı bile bizi anlatabilir.

    Birbirinden büyük ya da küçük farklara sahip birçok banyo dolabı modeli satmamızın temel nedeni, her insanın isteklerinin bir diğerinden farklılık göstermesi ve beklentilerin değişken olmasıdır. İster lüks bir banyo dolabı; isterseniz de sadece kullanışlı bir banyo dolabı ihtiyacınız olsun, biz isteğinizi çoktan yerine getirdik bile.  4 ana kategoride değerlendirebileceğimiz banyo dolabı modellerimizin tamamı uzun bir tasarım süreci sonunda ve çeşitli dayanıklılık testlerinden geçerek üretilmektedir.

''OFİSİNİZ VE EVİNİZ DÜŞLEDİĞİNİZ KADAR GERÇEK''