ikon ÜRÜN DETAY

okul sırası ve anfi grubu

MD SR05 TEKLİ SIRA

    Bütün okul sıralarımızda Metal kısımlar fosfat havuzunda yağ ve kirden arındırılır. Metal kısımlar elektrostatik toz boya sistemi ile boyanmaktadır. Çeşitli renk seçeneklerimiz mevcuttur. Okul sıralarının yere temas eden yerlerinde 1.kalite hammadde den imal edilmiş plastik pabuçlar bulunmaktadır. Plastik pabuçlar ayarlıdır. Zemin bozukluklarında kolayca ayarlanıp sarsıntı giderilebilinir. Okul sıralarını tablalarında werzalit kullanılmaktadır. Werzalit, Türkiye ve dünya çapında bilinen darbeye, neme, çizilmeye, suya karşı dayanıklı sıkıştırılmış yonga levha üzeri kaplamadır. Temizliği kolaydır. TSE-4616 normlarına uygundur.

              Okul sıralarının oturak kısımlarında PPC oturak ve arkalık werzalit oturak ve arkalık kullanılmaktadır. PP oturak ve arkalıklar 1.kalite PE hammadde den imal edilmektedir. Oturması rahattır. Esnek bir yapıya sahiptir. Werzalit oturak ve sırtlık ise kullanım olarak sıra tablasıyla eşdeğerdir.

              Üretimlerinin her aşamasında ürünlerin kalite kontrolünü yaparak müşterilerine en iyi ürünleri göndermeyi kendisine prensip edinmiştir. Ürünlerimiz son kontrolden geçtikten sonra ambalajlanarak sevkiyata hazır hale getirilir.

''OFİSİNİZ VE EVİNİZ DÜŞLEDİĞİNİZ KADAR GERÇEK''