ikon Hakkımızda

hakkımızda

• Yıllara dayanan tecrübesi ile sektöründe yer alan firmamız 1983 yılında Karadeniz bölgesinde mutfak .banyo dekorasyonu alanında üretime başlamıştır.Faliyetlerini 1986 yılına kadar bu bölgede devam eden firmamız,üretim faliyetlerine bu tarihten sonra ege bölgesinde aynı sektörde devam etmektedir.Üretim ağını ev dekorasyonu ve dizaynınadan sonra büro mobilyası sektörüne de yatırım yapmaktadır.

Firmamız mdesing ofis&mutfak ismi altında ofis mobilyası,mutfak ve kişiye özel mobilya üretimiyle sektörde atılım yapmaya devam etmektedir.Ofis mobilyası alanında  kaliteli, islevsel ve ekonomik olan ürünlerini ALSANCAK  showromunda hizmete sunmaktadir. Bünyesinde sektöre hakim marklarin yetkili BÖLGE ana bayiligi yapmaktadir. Firmamiz; ofis mobilyalari disinda okul, hastane, otel, havaalani ve terminal donanimlarinda da hizmet vermektedir. Kisiye özel büro mobilyasi konusunda özgün tasarimlarla yerine göre özel üretim yapan firmamiz müsterinin taleplerini teknik deneyimli ekibiyle ortak çalisma ortamlarinda degerlendirip dogru ürünü tespit edip özel olarak üretmektedir. Mekanlarin ve kullanicilarin amacina, ergonomisine ve ruhuna uygun olabilecek çalismalari projelendirmek, uygulamak ve müsteri memnuniyetini saglayabilmek için profesyonel tasarim kadrosu ile çalismaktadir. Bünyesinde ÜCRETSIZ DIZAYN departmani bulunan firmamiz 3D ortaminda müsterilerimizin mekanlarini dekore etmektedir. Firmamiz; ergonomi ve estetigi birlestiren, denenmis detay çözümleri ve alternatiflerini tasarim asamasindan, aliciya ulasmasina kadarki süreçte en üst düzeyde müsterisine sunma çabasindadir. Kisa sürede teslimat ve montaj avantaji ile de farkını ortaya koyan ekibi, sizinle de çalismaktan onur duyacaktir.


     • MUTFAK VE DEKORASYON alanında Her yıl geliştirdiği koleksiyonlarında ürün kalitesi, yenilikçiliği ve özgün tasarımlarıyla tüketici odaklı hizmeti ilke edinmiş MDESİNG OFİS &MUTFAK, mutlak tüketici memnuniyetini esas ilke edinmiştir.

     • Modern tasarımlı ürünlerinde kaliteyi ön plana çıkarıp bunu şıklık ve sağlamlıkla bütünleştiren MDESİNG OFİS &MUTFAK, Mutfak ve Banyo Dolapları, Gardrop Çeşitleri, Duvar Üniteleri, Vestiyerler, İç Mekan Dizayn ve Dekorasyon faliyetleri gibi tüketicilerin mobilya konusunda tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

     • Tüketici güveni ile MDESİNG OFİS &MUTFAK, hazırlamış olduğu kampanyalarla tüketicisini alım kolaylığı sağlamakta ve verdiği satış sonrası hizmetleri ile de tüketicisini ürünlerle ilgili her konuda bilgilendirmektedir.

     • MDESİNG OFİS &MUTFAK 'da dekorasyon adına aradığınız herşey, 100' lerce fikir, modern mobilyalar, farklı tarzlar birarada, kolay ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor.

VİZYONUMUZ
Sektörün bilgi birikimini firmamızın yenilikçi ruhu ve dinamik yaklaşımıyla entegre bir dünya markası olmak. 

MİSYONUMUZ
Tüketici beklentilerini dikkate alarak ürün kalitesinden ve güvenliğinden asla taviz vermeyen, çevreye saygılı ürünler sunmak.

''OFİSİNİZ VE EVİNİZ DÜŞLEDİĞİNİZ KADAR GERÇEK''